KENDALL JENNER PËSON KRIZË ATAKU/ Reagimi i Kylie Jenner do ju befasojë të gjithëve – AlpeGossip
KENDALL JENNER PËSON KRIZË ATAKU/ Reagimi i Kylie Jenner do ju befasojë të gjithëve

KENDALL JENNER PËSON KRIZË ATAKU/ Reagimi i Kylie Jenner do ju befasojë të gjithëve

Motrat Kardashian shkëlqyen në mbrëmjen e famshme të eventit të ‘Met Gala’ në datë 6 maj. Kylie dhe Kendall Jenner ishin kujdesur të kishin një ‘look’ si motrat e Hirushes, megjithatë pavarësisht pamjes së miliardereve më të njohura, të tjera detaje janë zbuluar nga prapaskenat e përgatitjeve të tyre.

Gjatë një momenti që vajzat kanë qenë duke u kujdesur për shfaqjen në tapetin e kuq, Kendall ka pësuar krizë paniku dhe ja ka shprehur këtë Kylie-t. Ajo çfarë i ka habitur të gjithë ka qenë përgjigja e 21-vjeçares, e cila nuk i ka kushtuar aspak rëndësi gjendjes së motrës, por i është përgjigjur duke i thënë se nuk mund të vishte taka me të ulëta se ato që kishte.

Kjo video e Kardashian-Jenner është komentuar kudo, ndërsa në ‘twitter’ kanë nisur të qarkullojnë meme nga më të ndryshmet. Pavarësisht gjithë lajmeve, Kylie Jenner nuk ka reaguar ende lidhur me këtë situatë, për të shpjeguar përgjigjen e saj.