Çiljeta sot tifoze e Partizanit dhe Alban Hoxhës, por dikur mbante shallin e “armiqve” (FOTO) – AlpeGossip
Çiljeta sot tifoze e Partizanit dhe Alban Hoxhës, por dikur mbante shallin e “armiqve” (FOTO)

Çiljeta sot tifoze e Partizanit dhe Alban Hoxhës, por dikur mbante shallin e “armiqve” (FOTO)

Këngëtarja e njohur, Çiljeta, njihet për dashurinë e saj për skuadrën e Partizanit, si një tifozë e flaktë, dhe në veçanti edhe për portierin Alban Hoxha. Ajo e ka ndjekur shpesh skuadrën e demave në stadium, dhe e shpreh gjithmonë simpatinë.

Por, në një nga festat e titujve të kaluar të Skënderbeut, ajo ka qenë e ftuar për të performuar në stadiumin e korçarëve, teksa ngrinin trofeun kampion. Në qafë, ajo mbante edhe shallin e “ujqërve të dëborës”.