NUK E DINIM/ Moderatorja e “E Diell” ka dy fjalë për Manushin: Është si… – AlpeGossip
NUK E DINIM/ Moderatorja e “E Diell” ka dy fjalë për Manushin: Është si…

NUK E DINIM/ Moderatorja e “E Diell” ka dy fjalë për Manushin: Është si…

Moderatorja e “E Diell” Argjira Spanca ka qenë e ftuar në emisionin “Thumb” me Aulonën dhe Fatmën. Në këtë intervistë, Argjira ka treguar shumë gjëra të cilat ndoshta nuk i keni ditur më parë, duke filluar që prej të qënit Fashion & make up bloger dhe moderator.

Ajo është pyetur nga gazetarja nëse Manushi i mban pak me hatër Fjoralba Ponarin dhe Nevina Shtyllën në emission, pasi kështu duket për njerëzit që e njohin.

“Jo në fakt Manushi e ka një gjë të mirë, që nuk bën dallime. Ai përshembull në skenë mund të duket ashtu se ata të tre janë ata që e prezantojnë emisionin. Manushi është shumë pozitiv, sidomos me mua, ka qenë shumë gati për ç’ka do dhe kam patur atë rehatinë si ta kisha prind.”- ka treguar Argjira duke na bërë të kuptojmë se për një kohë të shkurtër ka krijuar një marrëdhënie të mirë me Manushin dhe stafin e “E diell”