Aktorja dhe këngëtarja e njohur shqiptare duket shumë SEKSI/ Mos vallë i ka fshehur ndër bluzë kilogramët (FOTO) – AlpeGossip
Aktorja dhe këngëtarja e njohur shqiptare duket shumë SEKSI/ Mos vallë i ka fshehur ndër bluzë kilogramët (FOTO)

Aktorja dhe këngëtarja e njohur shqiptare duket shumë SEKSI/ Mos vallë i ka fshehur ndër bluzë kilogramët (FOTO)

Ryva Kajtazi është aktorja dhe këngëtarja e njohur shqiptare.

Ajo kohën e fundit po shfaqet shumë rrallë në media sidomos pas lindjes së fëmijës së saj të parë.

Por këtë herë ajo ka publikuar një imazh shumë provokues në llogarinë e saj në “Instagram”, ku shfaqet e veshur me një fund dhe bluzë shumë të gjerë.

Ryva në këtë mënyrë ose ka humbur shumë kilogram ose po i fsheh nën bluzën e gjerë.