“BOTA JEM…”/ Fero bën urimin special për 1 vjetorin e së bijës (FOTO) – AlpeGossip
“BOTA JEM…”/ Fero bën urimin special për 1 vjetorin e së bijës (FOTO)

“BOTA JEM…”/ Fero bën urimin special për 1 vjetorin e së bijës (FOTO)

Sot është një ditë e veçantë për Feron dhe Arbenita Ismajlin pasi Nina, vajza e tyre bën 1 vjeç. Dyshja u bënë prindër për herë të parë më 24 Prill. Ndërkohë, sot, reperi ka ndarë një fotografi të ëmbël të Ninës ndërsa ka shkruar disa fjalë të ëmbla.

“Urime ditëlindja bota jem,” shkroi reperi në mbishkrimin e një fotografisë që ka ndarë me ndjekësit e saj. Kujtojmë që dyshja janë treguar shumë “dorëlëshuar” me postimet për vogëlushen duke zbuluar momente nga përditshmëria e tyre.