DUKE URINUAR NË TUALET/ FOTO e Loredanës dhe Karim Adayemi bëhet virale në rrjet! – AlpeGossip
DUKE URINUAR NË TUALET/ FOTO e Loredanës dhe Karim Adayemi bëhet virale në rrjet!

DUKE URINUAR NË TUALET/ FOTO e Loredanës dhe Karim Adayemi bëhet virale në rrjet!

Prej disa kohësh, reperja e njohur Loredana Zefi është duke shijuar romancën e saj me futbollistin e talentuar gjerman, Karim Adeyemi. Dyshja është shfaqur në postime të ndryshme në rrjetet sociale ku shihen njëri-tjetrin, shumë të dashuruar.

Fundmi Loredana ka postuar në Instagram disa foto me partnerin e saj, ku nuk ka pajisje pa u vendosur një prej tyre. Është bërë mjaft virale në rrjet një foto e tire teksa Loredana duket duke kryer nevoja personale në tualet ndërsa Karim duke larë dhëmbët, një moment që ka zakon ndjekësit. Kjo na kujtoi një foto të Kourtney Kardashian që Travis Barker postoi pak kohë më parë.

Epo mund të bëhet një trend i ri për çiftet…

FOTOT