Gjendet sozia femër e Ermal Mamaqit dhe qenka në krah të Zaiminës… (FOTO) – AlpeGossip
Gjendet sozia femër e Ermal Mamaqit dhe qenka në krah të Zaiminës… (FOTO)

Gjendet sozia femër e Ermal Mamaqit dhe qenka në krah të Zaiminës… (FOTO)

Aktori i humori tashmë moderator Ermal Mamaqi është shquar gjithnjë për postime mjaft komike në rrjete sociale.

Së fundmi ai ka postuar në Instagramin e tij një foto me Zaimina Vasjarin  ku duket se ironizon paksa femrat për qëndrimet e tyre në foto.

Nesër Zajmina Vasjari thyen Xing me Ermalin.😂😂😂”, shkruan Ermali në foton e hedhur prej tij ku shfaqet si një femër e vërtetë. Tashmë nuk kemi më dyshime, nëse Ermali do të ishte femër do të ngjante pikërisht kështu./AlpeNews.al/