Flet e ëma e modeles: ‘Babai i Oriolës nuk i ka parë ende fotot provokuese.’ Si do reagojë ai? (FOTO) – AlpeGossip
Flet e ëma e modeles: ‘Babai i Oriolës nuk i ka parë ende fotot provokuese.’ Si do reagojë ai? (FOTO)

Flet e ëma e modeles: ‘Babai i Oriolës nuk i ka parë ende fotot provokuese.’ Si do reagojë ai? (FOTO)

Oriola Marashi është padyshim një nga modelet më të komentuara të showbizit shqiptar dhe sidomos me fotot provokuese tërheq shumë vëmendjen.

Në një intervistë për “Jo vetëm modë”, mamaja e Oriolës, Xhoi Jakaj, tregon se babai i modeles ende nuk i ka parë fotot e saj në Instagram.

Si do reagojë ai kur t’i shohë? Mamaja e Oriolës shprehet se ata janë prindër tolerantë dhe e kanë lënë të lirë të bëjë zgjedhjen e saj duke e respektuar.

“Ne jemi prindër tolerantë, bashkëshorti im nuk ka Instagram, madje Oriola e pyet shpesh: I ke parë fotot? Por ne jemi prindër që e kemi edukuar për tu përballur edhe me të mirën edhe me të keqen e reagimeve të ndryshme. Unë dhe bashkëshorti im i lëmë të lira në zgjedhjet e tyre, ajo është zgjedhja e saj dhe ne e respektojmë atë. Oriola ka studiuar muzikë klasike dhe tashmë do të kalojë në muzikë të lehtë, por i ka premtuar mamit dhe babait se një disk me muzikë klasike do ta bëjë enkas për ne për shkak të studimeve të saj”, u shpreh mamaja e Oriolës.