MOMENTI I SHUMËPRITUR/ Maluma mbërrin në Shqipëri, ja fotot e para të këngëtarit në Tiranë – AlpeGossip
MOMENTI I SHUMËPRITUR/ Maluma mbërrin në Shqipëri, ja fotot e para të këngëtarit në Tiranë

MOMENTI I SHUMËPRITUR/ Maluma mbërrin në Shqipëri, ja fotot e para të këngëtarit në Tiranë

Këngëtari latin Maluma ka arritur në Tiranë.

Ai ka publikuar në Instagramin e tij personal disa foto nga kryeqyteti, pak orë para nisjes së koncertit në kudër të turit që ai po zhvillon në Europë “Papi Juancho Tour”

Siç shikohet në foto këngëtari kolumbian është pritur me një makinë super luksoze, ‘Maybach’.

“Shihemi sonte”, ka shkruar ai disa orë më parë në një tjetër foto të postuar.

Kujtojmë se këngëtari latin do të performojë në skenën tashmë ështe të përfunduar në Sheshin Nënë Tereza në kryeqytet, dhe koncerti do të hapet me këngëtaren shqiptare Ronela Hajati.

Një tjetër artist shqiptar që do të përformojë krah Malumës është edhe Elgit Doda.