IKONA E MEDIAVE ITALIANE/ Moderatorja 56 vjeçare tregon linjat fantastike (FOTO) – AlpeGossip
IKONA E MEDIAVE ITALIANE/ Moderatorja 56 vjeçare tregon linjat fantastike (FOTO)

IKONA E MEDIAVE ITALIANE/ Moderatorja 56 vjeçare tregon linjat fantastike (FOTO)

Ajo është një nga moderatoret më të njohura e cila falë emisioneve të shumta është bërë mjaft e dashur për publikun. Moderatorja e emisionit “Amici” Maria de Filippi ndonëse është 56 vjeç ka arritur të habisë së fundmi të gjithë pushuesit me format e saj trupore.

Moderatorja ka qenë duke pushuar në në Ansedonia dhe është fotografuar nga paparaz-it e veshur me bikini. Ajo që ka rënë në sy ka qenë fakti se trupi i saj nuk ngjanë fare me atë të një 56-vjeçareje.

Maria është shfaqur më në formë se kurrë e veshur me një palë bikini, ku dallohet qartë fiziku i saj mjaft i palestruar dhe format trupore bombastike që do i kishin zili të gjitha vajzat e reja.