Shumë diskutime për gjoksin e Beatrix Ramosajt/ Kjo foto tregon të vërtetën që shumë nga ju me siguri nuk e dinit (FOTO) – AlpeGossip
Shumë diskutime për gjoksin e Beatrix Ramosajt/ Kjo foto tregon të vërtetën që shumë nga ju me siguri nuk e dinit (FOTO)

Shumë diskutime për gjoksin e Beatrix Ramosajt/ Kjo foto tregon të vërtetën që shumë nga ju me siguri nuk e dinit (FOTO)

E gjitha ja befu nga foto e saj të nxehta, të publikuara në fillim të sezonit veror, ku shfaqej me bikini dhe të shumtë ishin ata të cilit diskutonin për ndryshimin në gjoksin e Beatrix Ramosaj.

Po të bëjmë një retrospektivë të thjesht, ata që e kujtojnë, më përpara këngëtarja kishte një masë shumë minimale të gjoksit dhe ne do t’ju vijmë në ndihmë me ilustrimin që paraqesin imazhet e mëposhtme.

Shumë ndryshime në masë dhe duket se Beatrix Ramosaj e ka bërë operacion plastik gjoksin e saj.

Po ju si mendoni a ka bërë mirë Betrix për këtë vendim që ka marrë përsa i përket fizikut të saj?

Gjykojeni si të doni, ama faktet flasin qartë