SIPAS INSTAGRAMIT/ Këto janë trendet që do dominojnë në 2019-tën (FOTO) – AlpeGossip
SIPAS INSTAGRAMIT/ Këto janë trendet që do dominojnë në 2019-tën (FOTO)

SIPAS INSTAGRAMIT/ Këto janë trendet që do dominojnë në 2019-tën (FOTO)

Mund të duket paksa e çuditshme por Instagrami është një influencues shumë i madh mbi modën.

Pra kush do të jenë trendet e 2019 sipas tij?

Janë duke qarkulluar disa “mikro trende” të cilat ju garantojmë se do të bëjnë namin në 6 muajt në vijim.

Dizajnerët duket se janë frymëzuar nga stili i sërfit dhe “skateboardit” dhe ja disa nga veshjet që duhet të jenë në garderobën tuaj në vazhdim e që AlpeNews.al jua sjell për tua lehtësuar punën:

 

Rrethët e kokës