“SHUMË FOTOSHOP NË FYTYRË”/ Dojna Mema i kthen përgjigjen epike ndjekësit (FOTO) – AlpeGossip
“SHUMË FOTOSHOP NË FYTYRË”/ Dojna Mema i kthen përgjigjen epike ndjekësit (FOTO)

“SHUMË FOTOSHOP NË FYTYRË”/ Dojna Mema i kthen përgjigjen epike ndjekësit (FOTO)

Moderatorja Dojna Mema ka publikuar në rrjete sociale dy foto, në të cilat shihet duke ngrënë akullore. Disa prej ndjekësve e kanë akuzuar për fotoshop në fytyrë, mirëpo Dojna nuk ua ka kursyer një përgjigje epike.

Me thënë të drejtën akulloren e kam zbardh një çik kurse për fytyrën, e kanë shkrirë gjithë pasionin atë natë mami dhe babi, s’lanë vend për photoshop. Sa për të qenë të drejtë domethënë”, ka replikuar ajo.

Kujtojmë se Dojna është larguar nga “Top Channel”, televizioni ku ishte pjesë prej disa vitesh.