DO TË MARTOHEN SOT/ Shikoni se ç’po bëjnë Afrona dhe Blero disa orë para dasmës (FOTO) – AlpeGossip
DO TË MARTOHEN SOT/ Shikoni se ç’po bëjnë Afrona dhe Blero disa orë para dasmës (FOTO)

DO TË MARTOHEN SOT/ Shikoni se ç’po bëjnë Afrona dhe Blero disa orë para dasmës (FOTO)

Mbrëmjen e sotme çifti i shumë komentuar, Blero dhe Afrona do të kurorëzojnë në martesë dashurinë e tyre disa vjeçare. Dasmën çifti do e mbajë në Shqipëri dhe të ftuar do jenë shumë personazhe të njohur të showbizit.

Pak orë para martesës, çifti duket se po relaksohet dhe pak më parë kanë postuar video nga një resort tek Rana e Hedhun, pikërisht aty ku do mbajnë dasmën.

Në videon e postuar në Instastory, Blero ka vendosur ikonën e një nuseje teksa i bën Tag Afronës dhe shkruan: “Së shpejti”.