PO KËSAJ RADHE ÇFARË NDODHI? “Instagram”-i i Luizit sërish me probleme (FOTO) – AlpeGossip
PO KËSAJ RADHE ÇFARË NDODHI? “Instagram”-i i Luizit sërish me probleme (FOTO)

PO KËSAJ RADHE ÇFARË NDODHI? “Instagram”-i i Luizit sërish me probleme (FOTO)

Pak ditë më parë profili i “Instagram”-it të Luiz Ejllit pati probleme, pasi u mbyll për disa orë. Fansat me siguri u shqetësuan, pasi tani që ka mbaruar “Big Brother VIP”, ata e ndjekin hap pas hapi nëpër rrjetet sociale.

Me t’iu rikthyer “Instagram”-i, fituesi i këtij edicioni të BB VIP, bëri një video që e posti në “Instastory”. Ai i siguroi ‘çapaçulat’ e tij se nuk do të kishte më të tilla probleme.

Por mesa duket problemet nuk kanë fund për llogarinë e tij në “Instagram”, pasi edhe sot në momentin që kërkon për faqen zyrtare të tij, rezulton me probleme.

Po kësaj radhe çfarë ndodhi? “Instagram”-i i Luizit

Po kësaj radhe vallë çfarë ka ndodhur? Fansat po presin me padurim rikthimin e “Instagram”-it të Luizit dhe postimet e tij.