“KUSH ËSHTË KY?” Rudina Dembacaj flet për herë të parë për fejesën me partnerin e Arbana Osmanit – AlpeGossip
“KUSH ËSHTË KY?” Rudina Dembacaj flet për herë të parë për fejesën me partnerin e Arbana Osmanit

“KUSH ËSHTË KY?” Rudina Dembacaj flet për herë të parë për fejesën me partnerin e Arbana Osmanit

Aktores dhe moderatores Rudina Dembacaj i është bërë publike edhe fejesa e saj me Eduart Grishajn, i cili tashmë pret nje fëmijë me moderatoren Arbana Osmani, por për këtë të fundit moderatorja ka zgjedhur të mos flasë në publik.

E ftuar së fundmi në “Why Not”, Rudina u pyet nga rubrika “pyetje nga Instagrami”: “Flet me Eduartin, të fejuarin e parë?”

Moderatorja nuk ka vonuar aspak për përgjigjjen ironizuese: “Kush është ky? Unë s’jam mirë me morien fare, mbaj mend vetëm numra”, është shprehur Rudina Dembacaj.