"ERË DHE STUHI"/ Era Istrefi zbulon pamje nga klipi i ri,këngëtarja duket... (VIDEO) - AlpeGossip
“ERË DHE STUHI”/ Era Istrefi zbulon pamje nga klipi i ri,këngëtarja duket… (VIDEO)

“ERË DHE STUHI”/ Era Istrefi zbulon pamje nga klipi i ri,këngëtarja duket… (VIDEO)

Era Istrefi prej kohësh është duke sjellë projekte të njëpasnjëshme në muzikë. Pak ditë më parë doli klipi i këngës “Prisoner” dhe ai u prit mjaft mirë nga publiku. Por të gjithë e dimë se Era nuk ndalet me kaq dhe ambiciet e saj janë shumë të larta. Së fundmi ajo ka publikuar një pjesë nga klipi i këngës më të re dhe ai është mjaft i veçantë. Klipi është realizuar në det dhe duket se e kthen Erën në stilin e saj.

“Nesër”,- shkruan Era krahas videos së këngës “Oh God”, e cila vjen në bashkëpunim me xhamajkanin Koshens.

Tomorrow!!!😍⚡️⚡️⚡️@konshens

A post shared by Era (@eraistrefi) on