NJË DASHURI MË VETE/ Kjo FOTO e Miriamit me të bijën do t’jua ëmbëlsojë ditën – AlpeGossip
NJË DASHURI MË VETE/ Kjo FOTO e Miriamit me të bijën do t’jua ëmbëlsojë ditën

NJË DASHURI MË VETE/ Kjo FOTO e Miriamit me të bijën do t’jua ëmbëlsojë ditën

Miriam Cani është një nga këngëtaret më të preferuara në tregun muzikor shqiptar.

Që me daljen e parë në skenë ajo ua rrëmbeu zemrën publikut dhe vazhdon akoma të bëjë.

Së fundmi ajo ka publikuar një foto me të bijën dhe duken aq bukur së bashku .

Ka kaq shumë dashuri kjo foto dhe ne u “velëm”.