Këngëtarja e njohur del tërësisht nudo në klipin e ri, fansat: Porno apo… (VIDEO) – AlpeGossip
Këngëtarja e njohur del tërësisht nudo në klipin e ri, fansat: Porno apo… (VIDEO)

Këngëtarja e njohur del tërësisht nudo në klipin e ri, fansat: Porno apo… (VIDEO)

Pas një pushimi 6-vjeçar, Christina Aguilera ka vendosur të rikthehet në muzikë me një këngë të re të quajtur “Accelerate”, prodhuar nga Kanye West.
Këngëtarja 37-vjeçare ka zbuluar shumë në një nga klipet më të nxehta ndonjëherë të prodhuar gjatë karrierës së saj.

Autore e shumë hiteve ndërkombëtare, bjondia bukuroshe derdh mjaltë mbi trupin e saj dhe në mënyrë shumë joshëse fillon të lëpijë gishtat.

Ajo është tërësisht nudo, vetëm me disa shirita të zinj që i mbulojnë gjoksin.

Kënga ka marrë shumë komente kritikuese nga fansat të cilët janë shprehur se ajo nuk e ka të nevojshme të dalë lakuriq për të marrë vëmendje.

Disa të tjerë e kanë cilësuar këngën si pornografike, por megjithatë vetëm disa orë pas publikimit, kënga ka marrë shumë shikime në YouTube.