Rudina Xhunga për ditëlindjen e së bijës Alanës: Kam një këshillë për të gjitha mamat – AlpeGossip
Rudina Xhunga për ditëlindjen e së bijës Alanës: Kam një këshillë për të gjitha mamat

Rudina Xhunga për ditëlindjen e së bijës Alanës: Kam një këshillë për të gjitha mamat

Ka postuar shumë foto të cilat  nuk ngjanin shumë me ditëlindjet perfekte të fëmijëve por që Rudina e sqaron me fjalë të gjetura ditëlindjen e piktores së familjes, Alanës e cila në ditëlindjen e saj ka zbukuruar festën me vizatimet dhe pikturat e saj.

Sic shkruan dhe vetë Gazetarja : Alana lindi si tani, 5 vjet me pare. Une
edhe @dritanhila nuk kemi bere asgje te krahasueshme me te ne jete. Faleminderit Alana qe na bere mam e babi. Dhe nje keshille per mamat: ditelindja Alanes eshte e gjitha dekoruar me pikturat e saj. Nuk ka artist me te mire se femija yt. Mjafton ta shohesh boten me syte e saj. ❤ ❤ ❤ ❤ ❤ ❤ ❤ ❤