E KUQJA TËRBON DHE DEMIN/ Vajza SEKSI e Sabianit, sapo ndezi rrjetin me të brendëshme (FOTO) – AlpeGossip
E KUQJA TËRBON DHE DEMIN/ Vajza SEKSI e Sabianit, sapo ndezi rrjetin me të brendëshme (FOTO)

E KUQJA TËRBON DHE DEMIN/ Vajza SEKSI e Sabianit, sapo ndezi rrjetin me të brendëshme (FOTO)

Keisi Medini ka ndarë në rrjetet e saj sociale një foto ku shfaqet mjaft e zjarrtë veshur në bikini.

Ajo ka fshehur fytyrën por ka lënë të duket trupi i saj prej modeleje. Me këtë foto Keisi ka lajmëruar se për të zyrtarisht ka ardhur vera. Me sexy se kaq nuk e kishim parë bionden e OTR.

Menjëherë pas publikimit kanë shpërthyer reagimet e fansave të saj që janë të shumtë në numër.