NA HABITI/ Ronela Hajati sapo pranoi që NUK i ka depiluar… (FOTOT) – AlpeGossip
NA HABITI/ Ronela Hajati sapo pranoi që NUK i ka depiluar…   (FOTOT)

NA HABITI/ Ronela Hajati sapo pranoi që NUK i ka depiluar… (FOTOT)

Ronela Hajati  është një nga këngëtaret më të sukseshme në Shqipëri, ku çdo këngë e saj kthehet në hit.

Por përveç kësaj Ronela njihet edhe për natyrën e saj pa komplekse dhe çapkëne, duke tentuar gjithonë t’i trajtojë gjërat sa më me sportivitet.

Së fundmi ajo ka postuar një foto një profilin e saj në “INSATGRAM” por një nga ndjeksit nuk nguron ta pyesë nësë e ka depiluar pjesën tek sqetullat.

Ronela e ka marrë këtë pyeteje me shumë sportivitet  pyetjen dhe i është përgjigjur thjesht “Jo”.

/AlpeNews.al

View this post on Instagram

Uaaaa ç’me the ! 🧞‍♀️

A post shared by RONELA (@ronelahajatiofficial) on

 

 

View this post on Instagram

U lagem dhe per kte vere 👙

A post shared by RONELA (@ronelahajatiofficial) on