E “BËRË” APO JO? Vajza e ish deputetes “hap” sondazhin (FOTO) – AlpeGossip
E “BËRË” APO JO? Vajza e ish deputetes “hap” sondazhin  (FOTO)

E “BËRË” APO JO? Vajza e ish deputetes “hap” sondazhin (FOTO)

 Me flokë të gjata, sy të shkruar, buzë të plota, shumë tërheqëse e tani dhe shumë seksi.

Bëhet fjalë për vajzën e   ish deputetes demokrate Albina Deda, që sa vjen e më shpesh vihet në qendër të shtypit rozë.

View this post on Instagram

🍯

A post shared by @ adadedaa on

 Një nga ndjeksësit i ka shkruar së fundmi “Gjithë plastik je bërë” duke vënë në pikëpyetje format dhe bukurinë e saj.

Por vajza e ish deputetes nuk e ka lënë me kaq. Ajo e ka postuar sms në “Insta Story” dhe i ka pyetur nëpërmjet një sondazhi se si mendojnë njerëzit nëse ajo është e ‘bërë” apo jo.

Nuk dimë se si kanë votuar ndjekësit, por presim që Ada t’i ndajë rezultatet me ndjekësit.

 

 

 

View this post on Instagram

#lastone 🐍

A post shared by @ adadedaa on

View this post on Instagram

rise and shine 🐣

A post shared by @ adadedaa on

 

/AlpeNews.al