Angela Martini ”shtëpiake e dëshpëruar”, shikoni si e pret burrin (FOTO) – AlpeGossip
Angela Martini ”shtëpiake e dëshpëruar”, shikoni si e pret burrin (FOTO)

Angela Martini ”shtëpiake e dëshpëruar”, shikoni si e pret burrin (FOTO)

Modelja e njohur shqiptare tregon jetën prej ‘shtëpiakeje’.
Angela Martini pasi kaloi momente të paharrueshme në muajin e saj të mjaltit ka treguar rutinën e saj tashmë që është kthyer në Rumani.

Ilustrimi nuk kishte si të mos ishte sensual. Angela ka provokuar teksa pozon në një divan dhe krah fotos shkruan: Thjesht jam një shtëpiake, pres që bashkëshorti im të vijë dhe të flasim për alientët, Zotin, Tm, etj. Thjesht gjëra të zakonshme’

Me anë të kësaj poze Angela nënkupton vetëm pasion dhe dashuri. Ashtu siç ka treguar dhe më parë Angela dhe miliarderi rumun Dragos po jetojnë çaste të lumtura.