NUK I SHPËTOI MANISË AS NORA ISTREFI/ Veshja e këngëtares kushton “një malë me para”(FOTO) – AlpeGossip
NUK I SHPËTOI MANISË AS NORA ISTREFI/ Veshja e këngëtares kushton “një malë me para”(FOTO)

NUK I SHPËTOI MANISË AS NORA ISTREFI/ Veshja e këngëtares kushton “një malë me para”(FOTO)

Nora Istrefi është një ndër femrat më seksi të showbizit shqiptar,e cila kohët e fundit është në qendër të vëmendjes pas sherrit me kunatën e saj Tunën.

Një nga temat më të përfolura në mediat rozë është edhe veshja e vipa-ve që komentohet nga ndjekësit për çmimet.

Nora Istrefi  qëndron një nga femrat  më të kuruara në “look”  dhe ka befasuar sërish me detajet në paraqitjen e saj dhe ka qenë faqja e Instagramit, Whattheywearin e cila ka zbuluar sa kushtojnë disa elemente të lukut të Norës.

Një çantë e markës “Gucci” dhe një palë këpucë shumë shik të markës “Yeezy” me kosto totale prej 2590 euro