Video që humbëm! Çfarë bënin Rita Ora dhe Ledri Vula në prapaskenë? – AlpeGossip
Video që humbëm! Çfarë bënin Rita Ora dhe Ledri Vula në prapaskenë?

Video që humbëm! Çfarë bënin Rita Ora dhe Ledri Vula në prapaskenë?

Një performancë mjaft mbresëlënëse ishte ajo e këngëtares shqiptare Rita Ora në Prishtinë. Por Rita nuk ishte e vetmja që performoi mbrëmjen e 17 shkurtit, gjatë festimeve për ditëlindjen e dhjetë të Kosovës.

Para saj, në skenë performoi reperi shqiptar Ledri Vula. Por, një moment “të këndshëm” dhe interesant që arritën të kapin fansat e tij, ishte ai kur dy këngëtarët u takuan në prapaskenë.

Rita Ora ia dha një shikim të ëmbël këngëtarit kosovar, ndërsa të dy pozuan për foto.

Ledri Vula ishte këngëtari i vetëm që këndoi në koncertin e Ritës, para se ajo të dilte për të performuar.