I la vetullat pa hequr prej shumë kohësh, modelja “masakrohet” nga komentet… (FOTO) – AlpeGossip
I la vetullat pa hequr prej shumë kohësh, modelja “masakrohet” nga komentet… (FOTO)

I la vetullat pa hequr prej shumë kohësh, modelja “masakrohet” nga komentet… (FOTO)

Sophia Hadjipanteli, ndoshta është modelja më e veçantë në botë. Duket se sytë e thellë blu e bëjnë atë të hijshme.
Mirëpo, nuk janë ato që e etiketojnë si modelen më të debatuar të momentit.

Sophia vendosi që të mos i heq më vetullat. Rezultati ishte që ajo të quhej sot si modelja “njëvetullshe”.

Vetullat e plota u bashkuan duke krijuar një të vetme.

Të shumta kanë qenë komentet e ndjekësve të saj në Instagram lidhur me vetullat. Mirëpo modelja ka preferuar të mos i dëgjojë paragjykimet duke vazhduar para.

Ajo tha:

Unë kam qenë gjithmonë ndryshe, jam ngacmuar shumë nga njerëzit, të cilët kanë filluar të talleshin që kur isha në shkollë të mesme”.
Modelja 21-vjeçare u rrit në Maryland. Ajo është vajza e një babai qipriot dhe një nëne britanike.