SIÇ NUK E KISHIT PARË/ Ja si dukej nuse para shumë vitesh Hygerta Sako (FOTO) – AlpeGossip
SIÇ NUK E KISHIT PARË/ Ja si dukej nuse para shumë vitesh Hygerta Sako (FOTO)

SIÇ NUK E KISHIT PARË/ Ja si dukej nuse para shumë vitesh Hygerta Sako (FOTO)

Ish-Missi dhe moderatorja sportive, Hygerta Sako, është një prej femrave më të njohura të showbizit shqiptar.

Së fundmi, ajo ka vendosur të jetë mjaft aktive në profilin e saj në Instagram dhe të komunikojë me ndjekësit nëpërmjet pyetjeve në Instastory. Njëri prej tyre i ka kërkuar Hygertës një foto të sajën me fustan nusërie, të cilën moderatorja nuk ka ngurruar ta publikojë.

Hygerta shfaqet në foto para shumë vitesh, me flokët e kuqe me onde, fustanin e bardhë të nusërisë dhe një buqetë në dorë, siç mund ta shihni në pamjen e mëposhtme.