PASI E LA “ME GISHT NË GOJË”/ Fifi habit me deklaratën për Ermalin: Dua të… (FOTO) – AlpeGossip
PASI E LA “ME GISHT NË GOJË”/ Fifi habit me deklaratën për Ermalin: Dua të… (FOTO)

PASI E LA “ME GISHT NË GOJË”/ Fifi habit me deklaratën për Ermalin: Dua të… (FOTO)

Ermal Mamaqi para 3 javësh ishte i ftuar në emisionin e Luana Vjollcës aty ku u përball edhe me Fifin e cila dikur ishte këngëtare në emisionin e tij.

Në një nga emisionet Fifi ishte shprehur se ndihej më mirë në “Top Channel” dhe kishte kushte më të mira pune pasi u pyet nga publiku. Por kjo deklaratë nuk i pëlqey Ermalit dhe e pyeti këngëtaren:

“Fifi po si kishe thënë ti moj motër se ishe më mirë këtu se atje?”- i tha Mamaqi, ndërkohë mori një përgjigje që edhe mbase nuk e priste, madje Fifi i hodhi edhe një ‘thumb’ të vogël.

“Ti ke këngëtaren më të mirë që ke patur deri tani” pasi kështu ka thënë Ermali në një nga emisionet e tij.

Por mes Fifit dhe Ermalit nuk ka asnjë hatërmbetje dhe këtë na e tregoi vetë Fifi mbrëmjen e kaluar në “Shiko Kush Luan” ku u vendos përballë 3 artistëve dhe duhet të zgjidhte me njërin të dilte për darkë, tjetrin ta përjashtonte dhe me dikë prej tyre të martohej.

E gjeni se me kë zgjodhi të martohej? Pikërisht Ermal Mamaqit, madje i kërkoi dhe falje Amit. Sigurisht që e gjitha ishte sa për lojë dhe kur bëhet fjalë për lojra, Fifi di t’i luajë shumë mirë ato!