Vetëm me peshqir shijon ëmbëlsirën, lëpin gishtat dhe për pak i del ‘zogu’ (FOTO) – AlpeGossip
Vetëm me peshqir shijon ëmbëlsirën, lëpin gishtat dhe për pak i del ‘zogu’ (FOTO)

Vetëm me peshqir shijon ëmbëlsirën, lëpin gishtat dhe për pak i del ‘zogu’ (FOTO)

Agnesa po  feston ditëlindjen. Ish Miss Shqipëria Agnesa Vuthaj ka hedhur disa fotografi në Instagram ku shihet se po shijonte ëmbëlsirën e ditëlindjes.

E veshur vetëm me peshqir, bukuroshja shqiptare lëpinte gishtat me ëmbëlsirë teksa mendonte dëshirat për vitin tjetër që po e pret.

Mirëpo, forma se si ishte ulur dhe robëdëshambrini i hapur, për pak kishte nxjerrë ‘zogun e saj, sidomos në foton e tretë!