Lori Hoxha lë pa fjalë Era Istrefin me këtë foto “HOT” me bikini! Shihni si e quan ajo këngëtaren (FOTO) – AlpeGossip
Lori Hoxha lë pa fjalë Era Istrefin me këtë foto “HOT” me bikini! Shihni si e quan ajo këngëtaren (FOTO)

Lori Hoxha lë pa fjalë Era Istrefin me këtë foto “HOT” me bikini! Shihni si e quan ajo këngëtaren (FOTO)

Mësoni si është marrëdhënia mes vajzave VIP!

Lori është padiskutim një nga femrat shqiptare me më shumë ndikim. Prej disa ditësh trashëgimtarja e Top Channel është larguar nga i ftohti në vendin tonë për të shijuar pushimet e saj tropikale dhe na ka mbajtur të përditësuar me foto të ndryshme.

Lori sigurohet që në çdo dalje të jetë e kuruar deri në detajin më të vogël, por u shfaq shumë seksi në foton e postuar në Instagram para pak ditësh ku ekspozoi linjat vetëm me bikini.

Sigurisht që nuk mund të mungonin “liket” dhe komentet e shumta në foto, por komenti që na bëri përshtypje ishte ai i Era Istrefit. Aq shumë i ka pëlqyer kjo foto Erës saqë ka ngelur pa fjalë dhe ka shkruar: “wowow”. Ndërkohë që Lori na tregoi se si e quan Erën pasi ia ktheu komentin duke i thënë “babe” me dy zemra.