“XHINSET E MIJA TË PREFERUARA NUK…”/ Sara Hoxha ka një problem tani që barku po i rritet dita ditës (FOTO) – AlpeGossip
“XHINSET E MIJA TË PREFERUARA NUK…”/ Sara Hoxha ka një problem tani që barku po i rritet dita ditës (FOTO)

“XHINSET E MIJA TË PREFERUARA NUK…”/ Sara Hoxha ka një problem tani që barku po i rritet dita ditës (FOTO)

Dita ditës duket se barku i Sarës rritet edhe më shumë, pasi shumë shpejt pritet që ajo të sjellë në jetë fëmijën e saj të parë më Ledri Vulën.

Hoxha ka ndarë momente të ndryshme pranë detit, duke shijuar temperaturat e larta, ndërsa pak më parë ajo ka publikuar një foto duke u përpjekur të veshë xhinset e shkurtra.

“Xhinset e mia të preferuara nuk më bëjnë më, por sërish provoj t’i vesh”, ka shkruar Sara krah postimit të fundit.

Me siguri Hoxha e ka gjetur veten këto kohë duke mos iu përshtatur shumë prej rrobave në garderobën e saj, por sapo vogëlushja të vijë në jetë, ajo do të mundet t’i veshë sërish ato.

Kujtojmë se Sara dhe Ledri e konfirmuan lajmin e shtatzënisë me anë të një videoje, ku zbuluan dhe gjininë e bebit.