NA E MORI TURQIA/ Prezantuesen bukuroshe shqiptare do e shihni në serialet turke – AlpeGossip
NA E MORI TURQIA/ Prezantuesen bukuroshe shqiptare do e shihni në serialet turke

NA E MORI TURQIA/ Prezantuesen bukuroshe shqiptare do e shihni në serialet turke

Një nga prezantueset më të bukura shqiptare dhe ish-Miss Kosova, Arbenora Ademajn së shpejti do ta shihni në serialet turke.

“Prive.al” ka mësuar se Arbnora ka qenë e angazhuar në negociata me disa regjisorë dhe produksione turke. Prezantuesja ka arritur marrëveshje për pjesëmarrje në një film turk.

Pas këtij filmi, Arbnora synon të bëhet pjesë e serialeve turke të cilat kanë audiencë të madhe në të gjithë botën.

Së fundmi edhe vetë prezantuesja ka postuar në Instagram një foto ku shfaqet duke dhënë intervistë për një televizion turk.