E KUQE PA TURP! Kejvina i rikthehet ngjyrës së gjakut dhe duket shumë SEKSI (FOTO) – AlpeGossip
E KUQE PA TURP! Kejvina i rikthehet ngjyrës së gjakut dhe duket shumë SEKSI (FOTO)

E KUQE PA TURP! Kejvina i rikthehet ngjyrës së gjakut dhe duket shumë SEKSI (FOTO)

Velina e ‘Xing’ me Ermal Mamaqin ka ndezur sërish rrjetin.
Kejvina Kthella ka pozuar e veshur me të kuqe duke provokuar fansat. E kuqja duket të jetë ngjyra e preferuar e modeles.

Herën e parë kur u shfaq në emisionin humoristik ajo mbante veshur një fustan me të njëjtën ngjyrë por ekstremisht të hapur.

Në dallim nga hera e parë biondia sexy është shfaqur më e rrezervuar.