Arbana Osmani “LË” emisionin dhe ARRATISET me pushime! Shikoni ku ka shkuar moderatorja (FOTO) – AlpeGossip
Arbana Osmani “LË” emisionin dhe ARRATISET me pushime! Shikoni ku ka shkuar moderatorja (FOTO)

Arbana Osmani “LË” emisionin dhe ARRATISET me pushime! Shikoni ku ka shkuar moderatorja (FOTO)

Ajo është një nga moderatoret më të dashura të ekranit shqiptar.
Arbana Osamni tashë është çdo të shtunë në ekran duke falur mjaft emocione me emisionin ‘Dua të të bëj të lumtur’.

Përsos angazhimeve të javës, Arbana duket sikur ka gjetur pak kohën për të pushuar, dhe këtë gjë e tregonj në Instagramin e saj.

“Pushime të mbara”, shkruan moderatorja shqiptare krah fotos së saj. Përsa i përket vendit, Arbana e ka treguar që ndodhet në Antalya të Turqisë.

Në qoftëse jeni një fans i saj, tashmë e dini e ku ta gjeni./AlpeNews.al/