”DO TË DETYROHEM GJITHË JETËN”/ Alketa Vejsiu mesazh Vera Grabockës – AlpeGossip
”DO TË DETYROHEM GJITHË JETËN”/ Alketa Vejsiu mesazh Vera Grabockës

”DO TË DETYROHEM GJITHË JETËN”/ Alketa Vejsiu mesazh Vera Grabockës

Alketa Vejsiu është një ndër moderatoret më të dashura për publikun. Prej shumë vitesh ajo ka qenë pjesë e ekraneve tona, me spektakle mjaft të ndjekura e të suksesshme.

Por ditën e sotme Alketa na ka treguar se ajo është frymëzuar gjithnjë nga një person. Ajo është pikërisht Vera Grabocka, me të cilën moderatorja ka bashkëpunuar që në fillimet e karrierës. Me ane të të një statusi në instagram, Alketa i ka dedikuar Verës fjalët më të bukura.

“Ata që të duan janë për ty gjithmonë aty, kur ti nuk e pret, kur ti nuk e kërkon! Sepse kështu funksionon për dashurinë dhe miqesinë e vërtetë! Pa protokolle, pa kushte, pa fraza politikisht korrekte! Dashuria e gjen vetë rrugën, gjithmonë,”-ka shkruar Alketa në postimin e saj.

Ndër të tjera, moderatorja nuk ka nguruar t’a thotë hapur se i detyrohet shumë producentes. “Vera ka qenë gjithmonë para meje, dhe une kam ditur kë kam ndjekur. Mi dhe të gjitha c’dije! Gjithë jetën time do të të detyrohem shumë dhe forever Vera Grabocka. Si ty nuk ka tjetër”,-ka përfunduar Alketa postimin e saj.