”HIRI I PERËNDISË”/ E bija feston ditëlindjen, Aurela Gaçe i bën dedikimin emocionues (FOTO) – AlpeGossip
”HIRI I PERËNDISË”/ E bija feston ditëlindjen, Aurela Gaçe i bën dedikimin emocionues (FOTO)

”HIRI I PERËNDISË”/ E bija feston ditëlindjen, Aurela Gaçe i bën dedikimin emocionues (FOTO)

Aurela Gaçe, një nga këngëtaret më të dashura për publikun shqiptar, sot ka një festë të madhe në shtëpi.

Vogëlushja e saj Grace, sot feston ditëlindjen e saj të 8-ë dhe Aurela e ka ndarë këtë gjë me gjithë ndjekësit e saj.

Përmes një fotoje të postuar me të bijë, Aurela ka shkruar: 8 vjet me ty pasuria ime. Edhe 100 vite te kesh o kuptimi i jetes time.
Grace #Greis #8vjec #Hiriiperendise.

/AlpeGossip.al