ÇMENDET KALLASHI/ Poston video duke kercyer dhe i bie peshqiri. DEL FUSHË... (FOTO+VIDEO) - AlpeGossip
ÇMENDET KALLASHI/ Poston video duke kercyer dhe i bie peshqiri. DEL FUSHË… (FOTO+VIDEO)

ÇMENDET KALLASHI/ Poston video duke kercyer dhe i bie peshqiri. DEL FUSHË… (FOTO+VIDEO)

Ndonëse ka zgjedhur të mos shfaqet më në emisione e të japë rrallë intervista, sërish Kallashi di si të tërheq vëmendjen me postimet e saj në rrjete sociale të cilat vazhdojnë të jenë shumë provokuese.

Në videon e fundit, Kallashi shfaqet duke bërë twerk e ulur në shtrat, teksa është komplet lakuriq. Valltarja i mbulon të pasmet vetëm me një peshqir.

Por në fund padashje, ose jo, Kallashit i bie peshqiri dhe ja nxjerr fushë zonën intime. Kujtojmë që valltarja ka deklaruar së fundmi se do t’i përkushtohet muzikës dhe shumë shpejt do të publikojë këngën e radhës.