Ilva Tare hap ARKIVAT! Shikoni si dukej ajo 10 vite më parë kur punonte për “Al Jazeera” (FOTO) – AlpeGossip
Ilva Tare hap ARKIVAT! Shikoni si dukej ajo 10 vite më parë kur punonte për “Al Jazeera” (FOTO)

Ilva Tare hap ARKIVAT! Shikoni si dukej ajo 10 vite më parë kur punonte për “Al Jazeera” (FOTO)

Ilva Tare është një ndër figurat më të rëndësishme për mediat dhe më të dashura për publikun.

Ilva ka eksperimentuar me pamjen e saj duke u kthyer nga brune në bjonde.

Krahasimin e bëjmë me 10 vite më parë kur Ilva u largua nga Shqipëria për të punuar në televizionin “Al Jazeera”, në Londër.

Prej asaj kohe gazetarja ka ndryshuar tërësisht look. Foton e ka publikuar vetë Ilva Tare në rrjetet e saj sociale.

Tashmë gazetarja na vjen në ekranet tona me një stil shumë më ndryshe nga koha kur punonte për median e huaj.