E BIJA FESTON DITËLINDJEN/ Xhesika Ndoj publikon pamjet nga festa përrallore (FOTO) – AlpeGossip
E BIJA FESTON DITËLINDJEN/ Xhesika Ndoj publikon pamjet nga festa përrallore (FOTO)

E BIJA FESTON DITËLINDJEN/ Xhesika Ndoj publikon pamjet nga festa përrallore (FOTO)

Këngëtarja Xhesika Ndoj prej kohësh ka zgjedhur të largohet nga ekrani duek ju përkushtuar vajzës. Ajo është shumë aktive në rrjetin social Instagram, ku publikon foto të ndryshme nga e përditshmja por nuk mungojnë as pozat e nxehta të cilat kthehen në kryefjalal e mediave.

Ditën e djeshme Xhesika ka festuar 8 vjetorin e vajzës edhe këtë  herë ajo ka zgjedhur  të organizojë një festë përrallore. Ajo  ka ndarë me fansat foto dhe video nga festa ku shihet e veshur matchy- matchy me të bijën em një fustan të bardh tylë.

“Gjysma ime alessia zoti te bekofte ne cdo hap te jetes tende”. Shihni fjalët e ndjera të Xheskës krah postimeve.