Angela Martin në shtrat me bashkëshortin, Bleona befason me reagimin e saj – AlpeGossip
Angela Martin në shtrat me bashkëshortin, Bleona befason me reagimin e saj

Angela Martin në shtrat me bashkëshortin, Bleona befason me reagimin e saj

Bashkëshortja e miliarderit rumun, Angela Martini ndezi rrjetin me postimin e saj në ditën e të dashuruarve.
Në shtrat me bashkëshortin e saj dhe marrëzisht e lumtur. Kjo foto ka provokuar mjaft reagime dhe zemrat vërshuan në postimin e saj.

Në këtë postim plot dashuri nuk mund të mungonte dhe reagimi nga mikja e saj më e mire, Bleona Qereti.

‘E dua këtë foto’ka thënë Bleona me të madhe. Këngëtarja ishte dëshmitarja e parë në dasmën e Angelës dhe Dragos.