RIKTHEHET DANIELA E “THE VOICE KIDS”/ Vogëlushja do t’ju bëjë të qani me këngën e saj – AlpeGossip
RIKTHEHET DANIELA E “THE VOICE KIDS”/ Vogëlushja do t’ju bëjë të qani me këngën e saj

RIKTHEHET DANIELA E “THE VOICE KIDS”/ Vogëlushja do t’ju bëjë të qani me këngën e saj

Me siguri të gjithë e mbani mend Danielën, vogëlushja nga Kukësi që konkurroi në “The voice kids” dhe preku zemrat e të gjithëve me historinë e saj. Daniela i ka surprizuar të gjithë sot duke u shfaqur në “Kënga Magjike” me një bashkëpunim me këngëtarin e njohur Ardit Çuni i cili e kishte njohur vogëlushen nga “The voice kids” dhe kishte menduar se ajo ishte e duhura për këtë baladë.

Kënga mban titullin “Qaj” dhe muzika, teksti, zërat e ndërthurur aq bukur të Arditit dhe Danielës bënë që i gjithë publiku të emocionohej.

Balada është pritur shumë mirë e kjo shihet edhe nga komentet që ka marrë në videon e publikuar në Youtube të cilën e ndiqni më poshtë.