NJË DAJË I PËRKUSHTUAR/ Pasditja e Noizy-t me nipin, në rezidencën luksoze të reperit (VIDEO) – AlpeGossip
NJË DAJË I PËRKUSHTUAR/ Pasditja e Noizy-t me nipin, në rezidencën luksoze të reperit (VIDEO)

NJË DAJË I PËRKUSHTUAR/ Pasditja e Noizy-t me nipin, në rezidencën luksoze të reperit (VIDEO)

Noizy ka një lidhje shumë të ngushtë me nipin e tij dhe nuk ngurron që shpeshherë të postojë foto e video me vogëlushin. Kështu ka vepruar edhe pasditen e sotme.

Përmes një videoje në Instagram, reperi ka treguar se ditën e ka kaluar me nipin në palestër.

Noizy duket një dajë shumë i përkushtuar dhe po kujdeset që tani t’i mësojë nipit një jetesë të shëndetshme.

Me këtë rast pamë edhe pak nga rezidenca luksoze e tij.