”MË KAPI AFSHI PËR SHOQEN”/ Aleks Seitaj tregon çmenduritë nën efektin e alkoolit – AlpeGossip
”MË KAPI AFSHI PËR SHOQEN”/ Aleks Seitaj tregon çmenduritë nën efektin e alkoolit

”MË KAPI AFSHI PËR SHOQEN”/ Aleks Seitaj tregon çmenduritë nën efektin e alkoolit

Aktori i njohur, Aleks Seitaj ishte i ftuar në “Thumb on”, ku gjatë emisionit tregoi një histori të çmendur që i ka ndodhur nën efektin e alkoolit. Aleks tregoi se para disa viresh ishte dehur aq shumë sa kishte ngacmuar shoqen e tij, Xhesika Polon.

“Ka qenë disa vite më parë, isha me mikeshën time Xhesika Polo. Kemi pirë jashtëzakonisht shumë. Unë ditën tjetër kisha prova në Teatër. Isha xurxull, isha keq, tmerr. I them Xhesit më ço pak në banjo se nuk mundem më. Më çon në banjo dhe më thotë se do shkojmë në shtëpi. Në ato momente nuk di po më kapi një afsh për Xhesin. Nisa t’i komplimentoja të pasmet. Unë: Xhesi po të shoh për herë të parë je shumë pjeshkë. Dhe si përfundim shkuam në shtëpi dhe fjetëm”, shprehet Alex.

Fatma Haxhialiu: Pra mund të kishte pasur diçka?

Alex Seitaj: Nuk e di! Unë kam shumë besim tek Xhesika. Xhesi e mban alkoolin.