Këngëtarja shqiptare poston foton PROVOKUESE dhe harron që s’ka veshur të BRENDËSHME… – AlpeGossip
Këngëtarja shqiptare poston foton PROVOKUESE dhe harron që s’ka veshur të BRENDËSHME…

Këngëtarja shqiptare poston foton PROVOKUESE dhe harron që s’ka veshur të BRENDËSHME…

Këngëtarja dhe modelja Beatrix Ramosaj ka postuar një foto në rrjetet sociale
Ajo poshtë kësaj fotoje ka shkruar se vazhdon dëshirën për t’u kthyer në Romë, kryeqytetin e Italisë.

Por, ajo që vije në sy është veshja e këngëtares, e cila është shumë provokative.

Në foto shihet se ajo nuk ka të veshur fare të brendshme, derisa edhe fustani i saj është shumë provokative ku ekspozon gjoksin e saj.

Beatrix është shumë aktive me foto të ndryshme në rrjetet sociale por jo edhe me muzikë, pasi që shumë rrallë publikon këngë të reja.