Të vjedhësh faturinon e urbanit! Ish-banorja e Big Brother sapo e bëri dhe e tregon me…(FOTO) – AlpeGossip
Të vjedhësh faturinon e urbanit! Ish-banorja e Big Brother sapo e bëri dhe e tregon me…(FOTO)

Të vjedhësh faturinon e urbanit! Ish-banorja e Big Brother sapo e bëri dhe e tregon me…(FOTO)

Episodet funny nuk kanë të sosur në rrjetet sociale dhe sidomos në Instagram.

Edhe Vip-at e showbizz-it na kanë treguar se dinë si t’i bëjnë fansat të qeshin dhe sidomos kur bëhet fjalë për ngjarje që nuk i kemi parë shpesh.

Ish-banorja e Big Brother, Xhensila Pere, me anë të një postimi në Instastory na ka treguar një video teksa shikohen shumë monedha dhe mbishkrimi që ka lënë është vërtet gazmor.

“Ai momenti kur vjedh faturinon e urbanit të linjës”, shkruan Xhensila në videon e postuar.