Meta si “veshka në mes të dhjamit”, pozon me bukuroshet e “Miss Shqipëria” – AlpeGossip
Meta si “veshka në mes të dhjamit”, pozon me bukuroshet e “Miss Shqipëria”

Meta si “veshka në mes të dhjamit”, pozon me bukuroshet e “Miss Shqipëria”

Presidenti Ilir Meta ka zhvilluar një takim të veçantë sot me konkurrentet e “Miss Shqipëria 2018” në liqenin e mrekullueshëm të Banjës në Cërrik.

“Kënaqësi të takoja sot, në liqenin e mrekullueshëm të Banjës në Cërrik, konkurrentet për kurorën e “Miss Shqipëria 2018” dhe regjizorin e këtij eventi fantastik, Petri Bozo.

Iu urova suksese në garën për më të bukurën e Shqipërisë! 👑🇦🇱”- shkruan Meta ne facebook teksa poston foton me bukuroshet e “Miss Shqipëria 2018” .