PAS ZËRAVE PËR NJË LIDHJE/ Semi Juapaj publikon videon me princin e saj – AlpeGossip
PAS ZËRAVE PËR NJË LIDHJE/ Semi Juapaj publikon videon me princin e saj

PAS ZËRAVE PËR NJË LIDHJE/ Semi Juapaj publikon videon me princin e saj

Semi Jaupaj ka qenë në qendër të vëmendjes kohët e fundit. Disa video dhe foto të këngëtares krah Ron Zaitit u shpërndanë menjëherë në rrjet duke ndezur kështu dyshimet se mes tyre mund të ketë lindur një romancë.

E ndërsa asnjëri nga këngëtarët nuk kanë reaguar, Semi Jaupaj ka postuar së fundmi një video në Instagramin e saj ku shihet nën shoqërinë e një fëmije. Ky i fundit po i bën një kurorë Semit, ndërsa gjatë videos ajo shprehet:

“Po bën një kurorë për mua? Po bën një kurorë për mua ngaqë unë jam princeshë edhe e kam harruar kurorën në shtëpi kështu? Unë e kam kurorën me lule sepse unë jam një zanë, zanat e kanë kurorën me lule”.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Thashethemet se mes Semit dhe këngëtarit kosovar Ron Zaiti ka diçka më shumë se thjesht një bashkëpunim muzikor, nisën me publikimin e këngës së tyre “All your lovin.” Fansat vunë re menjëherë afrimitetin që Semi dhe Roni kishin në videoklip, dhe nisëm menjëherë të komentojnë se “sa bukur duken si çifti.”

Me sa duket fansat kishin të drejtë, pasi para disa ditësh janë publikuar disa video ku Semi dhe Roni duken mjaft afër. Dyshimet sa vijnë e shtohen pas kësaj fotoje që po shpërndahet me shpejtësi në rrjet, ku Semi dhe Roni duket sikur po shkëmbejnë një puthje.

Dyshja nuk kanë reaguar në lidhje me aludimet, megjithatë videot dhe fotot që po qarkulljnë duken si një konfirmim se mes tyre mund të ketë një romancë.