GUIDË PËR SHËN VALENTININ/ Ja çfarë dhuratash mund ti bëni partneres suaj – AlpeGossip
GUIDË PËR SHËN VALENTININ/ Ja çfarë dhuratash mund ti bëni partneres suaj

GUIDË PËR SHËN VALENTININ/ Ja çfarë dhuratash mund ti bëni partneres suaj

Sapo kemi hyrë në muajin e dashurisë dhe përgatitjet kanë nisur. 14 shkurti është një ditë e shumëpritur nga të gjithë, por nëse jeni në dyshime për dhuratën që do i bëni partneres suaj ka disa ide që mund t’ju ndihmojnë. Shumica e gjërave që bëjnë të lumtur një femër janë produktet që lidhen me kujdesin ditor ose bukurinë, por nuk janë të përjashtuara as dhuratat e personalizuara që janë shumë speciale dhe kuptimplota. Më poshtë ju listojmë disa ide…

Buzëkuq

 

Tharëse dhe krehër profesional për flokët

 

 

Palette për zonën e syve

 

Parfum

 

Atlete

 

Pasqyrë

 

Kostum gjumi

Një kuti me çokollata në formë zemr