OLTI CURRI "SHËNJESTRON" VIPAT E SHOWBIZIT/ Ja mendimet "e sinqerta" që ka për to (VIDEO) - AlpeGossip
OLTI CURRI “SHËNJESTRON” VIPAT E SHOWBIZIT/ Ja mendimet “e sinqerta” që ka për to (VIDEO)

OLTI CURRI “SHËNJESTRON” VIPAT E SHOWBIZIT/ Ja mendimet “e sinqerta” që ka për to (VIDEO)

Ai njëri nga opinionistët më ‘in’ të showbizit shqiptar.

Olti Curri shpeshherë “ngacmon” personazhe të famshëm të skenës si dhe kritikon fenomene nga më të ndryshmet.

Këtë herë në një intervistë Oltit i është kërkuar të japë disa mendime rreth disa artistëve e personazheve publike.

Opinionisti i njohur nuk nguroi të japë disa mendime interesante të përziera me sarkazmë.

Mendimet e tij për Taynën, Elvana Gjatën, Feron, Dafina Zeqirin dhe Era Istrefin, shikojeni në videon më poshtë: